O firmie

klimatyzacja budynek PAW

Firma PAW od ponad 20 lat utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku w branży rozwiązań technicznych stosowanych do uzdatniania powietrza. Dzięki utrzymywaniu wysokiej jakości, możemy dostarczać Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Stawiamy na innowacyjne podejście i nieustanny rozwój, dzięki czemu wprowadzamy do swojej oferty urządzenia i systemy obniżające koszty produkcji oraz podnoszące efektywność i komfort pracy. Właśnie dlatego od 2018 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem australijskiej firmy Seeley na terenie Polski.

Seeley International Group to największy na świecie producent systemów klimatyzacji naturalnej. Rozwiązania chłodzenia powietrza przez odparowywanie wody jest stosowane od wielu lat w obszarach geograficznych, gdzie występują wysokie temperatury (Australia, USA Bliski Wschód). W ostatniej dekadzie stosowanie takich rozwiązań w krajach europejskich staje się coraz bardziej powszechne. Biorąc pod uwagę te względy oraz wieloletnie doświadczenie z innych krajów jesteśmy przekonani, że klimatyzacja wyparna Seeley stanie się najpowszechniejszym rozwiązaniem również w Polsce.

O wysokiej reputacji firmy Seeley International i jej produktów świadczą m.in. wielokrotnie przyznawane nagrody w zakresie innowacji, jakości i usług dla jednego z najlepszych światowych i wiodących producentów energooszczędnych produktów chłodzących.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne, oryginalne materiały eksploatacyjne oraz najlepszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Reagujemy w ciągu 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia.